Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joņs

17.09.2015. 03:39

Pilnīgi esmu vienisprātis ar Latvāņa domām,izlasiju un nodrebēju.Kādas šeit būs visam sekas.Ko mūsu "kalpi"dziedās tad,kad mūsu meitas,sievas,mātes tiks Allaha vārdā pazemotas,izvarotas,slepkavotas tikai tādēļ,ka viņas ir citas ticības,citas tautības.nenēsā ā"burkas",paranžas u.t.t.Ak Dievs,kāpēc mūsu tautai tā ir jācieš...?

Atbildēt

Latv(ānis)

17.09.2015. 02:31

Biju sajūsmā,beidzot mums būs savs,kārtīgs prezidents,kurš domās un būs tautas pusē,bet esmu Tevī,Raimond,vīlies.Ar Rīkojumu Nr.2 Zatlers patrieca kādreiz Jēkaba ielas "taurētājus".Bet Tu,Raimod,parakstiji spriedumu jau tā iznīcinātai un gadsimtiem mocītai latviešu tautai.Es lūdzu,nākošo gadu,jā atbrauksi pie mums uz Aglonu 15.augustā,savu uzrunu Svētceļniekiem nenobeidz ar"Allah,svētī Latviju".Mēs lūksimies pa Tevi unTavu ģimeni.Kad Jēzu sita krustā,viņš teica,tie nezina ko viņi dara un viņš viņiem piedeva saviem pāri darītājiem...Lai Dievs Tevi sargā!

Atbildēt

Siriuss

17.09.2015. 01:22

Pašiem darba trūkst, algas nekādas, bērnu pabalsti- gatavais izsmiekls! Ne par velti tauta izklīdusi pa visu pasauli, bet tas jau "super"! Tagad tik nāciet, celiet mošejas un "islama valsti", un mes jums visu pēdējo, "nabadziņiem"atdosim, vietas mums te tagad daudz, lauki no cilvēkiem atbrīvoti!
Gandrīz sak šķist, ka mūsu valsts uz to apzināti gājusi!!!
Butu labāk savu tautu saukusi mājās, nodrošinājusi ar darbu uttt!!!
Aklie!!! Ne bēgli, bet mežoņi- Trojas zirgs pilns ar islama kaujiniekiem! Ta mums tiesām vel tik trūka!!
Uzņem viņus pats sava villa, Kangar!!!

Atbildēt

Buba īstais

16.09.2015. 23:09

»


Priekš kam mazpisāns savus tekstus te publicē? Cik var saprast, to bezjēgu, ko vinš tur smird, jāzin vina drauģelim Smakai, lai Smaka arī lasa!

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

16.09.2015. 22:28

Pēc darbiem būs spriest. Prezis tur rūpi par svešu zemju un svešas ticības un kultūras eiropabalstu sirotājiem. Tālavas taurētājam bija jābūt šim Pleskavas armijnieka dēlam , kas kļuvis par .........vējrādītāju

Atbildēt

Klements

16.09.2015. 18:39

PILNĪGS MURGOJUMS,ĀMEN.

Atbildēt

Lauku pāķis

16.09.2015. 18:36

Kundziņ tu par sevi vari izteikties cik gribi,bet manā vārdā tu nerunā jo es tev tādas tiesības neesmu devis. Āmen.

Atbildēt

bērziņš2

16.09.2015. 18:18

Tikai svaigāks

Atbildēt

vista

16.09.2015. 17:32

Analfabēts.

Ja vēlētāji ir pret, kā partijas var pārstāvēt vēlētāju un būt par?

Kas tas par vēlētāju, ko partijas pārstāv? Čučmekijas vēlētājs?

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.09.2015. 17:04

Domājams, negribot iznākusi laba gudrība.Kungs atsaucās uz parlamenta visu partiju vēlētāju viedokli; proti, visas tautas (elektorāta) viedokli. Pats viņš nevar atsaukties uz tautu, jo nav tautas ievēlēts sēdētājs krēslā, bet bandas iebīdīts sēdētājs krēslā. Skaidrs, ka tautai nav nekādu iebildumu pret doto labo gudrību. Tautai gribas uzņemt migrantu miljonus tāpat kā agrāk gribējās uzdāvināt neatkarību USA pārvaldītajai Eiropai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...