Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Viegli koloniāls „Telia” pātagas cirtiens

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
07.09.2017.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Platais

10.09.2017. 16:02

Lattelecom konkrēti stagnē un jau vairākus gadus - normālie cilvēkresursi ir to atstājuši - principā tā ir tukša čaula kurai mākslīgi cenšas samazināt izdevumus visos iespējamos punktos (īstermiņā maksimizējot peļņu) lai, ja apvienošana notiktu, tas izskatītos vērtīgāks par LMT un nodokļu optimizators Gulbis varētu palikt krēslā.

Atbildēt

Yes

10.09.2017. 14:19

Apvienot vajag un pēc iespējas ātrāk, lai zviedri to var pārdot Krievijai. Zviedriem Baltijā bizness ir bizness, un šādai vajadzībai Krievijai naudas būs pietiekami un vēl mazliet.

Atbildēt

gunča ojāram

09.09.2017. 17:13

Salmu maiss, kas tev uz pleciem , nepalīdz saprast elementāras lietas, ka katra sevi cienoša valsts visas stratēģiskās , valsts drošībai svarīgās nozares atstāj savā īpašumā, savā pārziņā, Bet , tā kā tu dziedi svensonu peršas,šī ziņa tava prāta trulumam nepalīdzēs kaut ko saprst.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 16:06

»

Harr

Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas...


Labi, ka pieminēji kabeļus. No Lattelecom sen bija jānodala līnijas un iekārtas. Citiem vārdiem infrastruktūra. Tā jāapvieno ar LVRTC no VDK mantoto kabeļu un līniju apsaimniekošanu. Šis jaunais infrastruktūras uzņēmums gan varētu palikt valsts īpašumā. Tad arī varētu likt visiem operatoriem novākt kabeļus, kas pa gaisu starp mājām izstiepti. Tad visiem būs vienādas iespējas piekļūt brīvajām vietām trubās.

Atbildēt

domā!!!

08.09.2017. 15:04

Izlasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, un viss kļūs skaidrs kā uz delnas

Atbildēt

Takjau

08.09.2017. 12:05

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Vai cik rožaini tavā skatījumā! Noindēti neesam. Bet ar savu naudiņu piepildam krievu miljonāru kabatas. Un stundā x, tāds piena kombināts un balzāms apstāsies, izvedīs iekārtas un aizies tālēs zilajās, kur plurālismi cilājas. Bez saldējuma un balzāma iztiksim. Un bez piena, principā, arī. Bet, ja vidusmēra īblim kā tu, stundā x nebūs uzticamu sakaru.. un uz mobilku sāks nākt smskas, par to, ka biedrs putins aicina saglabāt mieru un līst pagrabā uz nākamo pusgadu..? Un shortcutā varēsi izvēlēties kādu no gremlinu 5000 bojevikiem.

Atbildēt

Harr

08.09.2017. 12:01

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas"..

Jā tādi argumenti (lasi "re nekas jau nav notics un nenotiks") ir apvienošanas un pārdošanas atbalstītāju grupiņai, lai dies' nogrābstas ..


Neidziļinoties sīkumos fakti ir tādi, ka LMT nevajag LTC (kas pa lielam nokāvējis "ielēkšanu" biznesā (optiku varēja/vajadzēja visur savilkt jau pirms gadīem 10+)), konsolidējot uzņēmumus pakalpojumi gala lietotājam nekādi nevar palikt lētāki (visi esošie (dublētie) ir jau ieviesti / infrastruktūru nav kur optimizēt (kabeļus tak neviens arā neraks / serverus no rackiem ārā neraus)) + konkurences zudums, starptautiskajā tirgū ar ar ko tad augs konkurence? Visus datucentru, voip, vod streaming utt mūsdienās tehniski nodrošina pāris cilvēku grupa .. uz ko tad ekonomēt? Mazāka vadība? Nu neticu, ka tā apvienojot pēkšņi samazinās / visiem atradīs kādu pusvadītāja vietu par tādu pašu atalgojumu ..

Atbildēt

batman returned

08.09.2017. 11:56

»

Es

OK, nu esi tu cilvēks ar īpašām vajadzībām, nu, nevajag tev zvanīt pa mobilo, esi nostājies Zirnekļcilvēka pozā uz LMT jumta. Bet kāpēc tas jāzina lasītājam te


Acīmredzot, lai idibijoti, kuri maksā par sūdiem, sāktu domāt ar galvu, nevis pildītu sarkano komjauniešu nepiepildāmās kabatas. Jāsāk pārlikt akcenti, citādi mūsdienu kreatīni savu dzīvi nodzīvo šortkatā, piepildot "cilvēku ar īpašām vajadzībām" kabatas ar grūti sūri sastrādāto naudiņu. Par sūdiem nav jāmaksā. Sūdi nav jāpērk. Un sūdi nav jāēd, pat, ja tu un co. sakiet, ka tie ir baigi garšīgi.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 09:33

»

Marks

Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem


TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks?!
Kāpēc nepārdod tagad? Kāpēc jau vakar nepārdeva?
Vai par valsts iespējām regulēt telekomunikāciju nozari esi ko dzirdējis? Turklāt neatkarīgi no kompānijas piederības un īpašuma formas.
Rīgas piena kombinātu Krievijas pilsonis nopirka. Arī Latvijas balzāmu. Vēl daudz ko citu. Vai tagad mēs te visi esam noindēti? :)

Atbildēt

John Doe

08.09.2017. 09:13

Vai var publicet to KPMG petijumu? Un normali izklastit gan par, gan pret puse savus argumentus? Es saprotu, ka videjais sabiedribas loceklis ir idiots, kam vairak par saukliem nav nepiecieshams lemumu izverteshana, bet tapat. Publiska telpa es neesmu redzejis nevienu argumentu (iznemot iespeju abiem lielajiem akcionariem vienam otru shantazheet), kas pamatotu nepiecieshamibu uznemumus apvienot. Nav ari argumentu, lai par katru cenu tos turetu atseviski. Iznemot, protams, ka Latvija zaude kontroli par apvienoto uznemumu. Kur tas lielais ieguvums man ka akcionaram no Latvijas puses no apvienoshanas?

Atbildēt

Raimonds A.

08.09.2017. 08:38

viensētā esam dzimuši, viensētā arī nomirsim. galvu ārā labāk nebāzīsim, augstu sētu celsim. neko neapvienosim, tikai katrs pa sevi. sitīsimies kā kuršu ķēniņi, pa vienam, līdz nebūs vairs neviena.

Atbildēt

Ints

08.09.2017. 08:33

Lemešonoka kungs tikai atstrādā , saprotiet arī viņu. Reputācija šim pseido rakstniekam jau sen kā vairs nav, bet katram jau tā maizīte kaut kā jānopelna. Jāapvieno, par to jau sen neviens saprātīgs cilvēks nestrīdas

Atbildēt

Es

08.09.2017. 07:23

Nav nekādu Skandināvijas investoru, ir vienkārši krējuma smēlēji.

Atbildēt

Atejā jūsu telefoniju, televīziju un citu uiņu

07.09.2017. 21:27

Lattelecomam nekādu spožo nākotni neparedzu. Un lmt arī nē. Nākamreiz, kad kāds no šiem diviem zvanīs ar saviem idiotiskajiem piedāvājumiem, atteikšos no viņu pakalpojumiem. Shortcut varu izmantot tikai tad, ja man lattelecom piemaksā par to. Un uzskatu, ka arī par telefoniju un internetu viņiem ir jāmaksā man, nevis otrādi, jo par iespēju stučīt un iegūt privātu info, jāmaksā stučītājiem, vai ne?

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:42

»

Ojārs

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums


Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem.

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:38

Īsti nesapratu autora tēzi, ka TS pieprasīs izmaksāt dividendes - kontrolpakete ir Latvijai un tieši valsts var uzspiest peļņas sadali pēc savas izvēles.

Atbildēt

derdz

07.09.2017. 20:34

Auzas šā vai tā bija, ir un būs, nav mums kolektīvās domāšanas un saimniekošanas, utt.!

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 19:13

»

Platais

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis


Mums par sevi, ne par Telia jārūpējas. Gan jau skandināvi paši ar sevi tiks galā.
Apvienojot nekāds monstrs nesanāk - ne leišus ne igauņus nepārspēs.
Arī pašmāju balss sakaru tirgū šo apvienošanu neviens pat nemanīs. Toties izmaksas krietni ietaupīs.
Datu pārraides tirgū var paredzēt ex-ante saistības un apvienotās licences nosacījumus.
Par saturu nav vērts pat runāt - arī apvienojoties nekas vērā ņemams tas vēl ilgi nebūs.

Atbildēt

Platais

07.09.2017. 18:58

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis.

Atbildēt

reptilis

07.09.2017. 18:43

..Kučinski pie rociņas nevadās??...Dombrovski vadāja...

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 18:42

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...