Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Viegli koloniāls „Telia” pātagas cirtiens

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
07.09.2017.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Platais

10.09.2017. 16:02

Lattelecom konkrēti stagnē un jau vairākus gadus - normālie cilvēkresursi ir to atstājuši - principā tā ir tukša čaula kurai mākslīgi cenšas samazināt izdevumus visos iespējamos punktos (īstermiņā maksimizējot peļņu) lai, ja apvienošana notiktu, tas izskatītos vērtīgāks par LMT un nodokļu optimizators Gulbis varētu palikt krēslā.

Atbildēt

Yes

10.09.2017. 14:19

Apvienot vajag un pēc iespējas ātrāk, lai zviedri to var pārdot Krievijai. Zviedriem Baltijā bizness ir bizness, un šādai vajadzībai Krievijai naudas būs pietiekami un vēl mazliet.

Atbildēt

gunča ojāram

09.09.2017. 17:13

Salmu maiss, kas tev uz pleciem , nepalīdz saprast elementāras lietas, ka katra sevi cienoša valsts visas stratēģiskās , valsts drošībai svarīgās nozares atstāj savā īpašumā, savā pārziņā, Bet , tā kā tu dziedi svensonu peršas,šī ziņa tava prāta trulumam nepalīdzēs kaut ko saprst.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 16:06

»

Harr

Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas...


Labi, ka pieminēji kabeļus. No Lattelecom sen bija jānodala līnijas un iekārtas. Citiem vārdiem infrastruktūra. Tā jāapvieno ar LVRTC no VDK mantoto kabeļu un līniju apsaimniekošanu. Šis jaunais infrastruktūras uzņēmums gan varētu palikt valsts īpašumā. Tad arī varētu likt visiem operatoriem novākt kabeļus, kas pa gaisu starp mājām izstiepti. Tad visiem būs vienādas iespējas piekļūt brīvajām vietām trubās.

Atbildēt

domā!!!

08.09.2017. 15:04

Izlasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, un viss kļūs skaidrs kā uz delnas

Atbildēt

Takjau

08.09.2017. 12:05

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Vai cik rožaini tavā skatījumā! Noindēti neesam. Bet ar savu naudiņu piepildam krievu miljonāru kabatas. Un stundā x, tāds piena kombināts un balzāms apstāsies, izvedīs iekārtas un aizies tālēs zilajās, kur plurālismi cilājas. Bez saldējuma un balzāma iztiksim. Un bez piena, principā, arī. Bet, ja vidusmēra īblim kā tu, stundā x nebūs uzticamu sakaru.. un uz mobilku sāks nākt smskas, par to, ka biedrs putins aicina saglabāt mieru un līst pagrabā uz nākamo pusgadu..? Un shortcutā varēsi izvēlēties kādu no gremlinu 5000 bojevikiem.

Atbildēt

Harr

08.09.2017. 12:01

»

Ojārs

TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks...


Nu jau nujau .. piesaukt indēsanu un piena kombinātu salīdzināt ar telekomunikāciju uzņēmumu, kam daļēji pieder visas centrālās "trubas"..

Jā tādi argumenti (lasi "re nekas jau nav notics un nenotiks") ir apvienošanas un pārdošanas atbalstītāju grupiņai, lai dies' nogrābstas ..


Neidziļinoties sīkumos fakti ir tādi, ka LMT nevajag LTC (kas pa lielam nokāvējis "ielēkšanu" biznesā (optiku varēja/vajadzēja visur savilkt jau pirms gadīem 10+)), konsolidējot uzņēmumus pakalpojumi gala lietotājam nekādi nevar palikt lētāki (visi esošie (dublētie) ir jau ieviesti / infrastruktūru nav kur optimizēt (kabeļus tak neviens arā neraks / serverus no rackiem ārā neraus)) + konkurences zudums, starptautiskajā tirgū ar ar ko tad augs konkurence? Visus datucentru, voip, vod streaming utt mūsdienās tehniski nodrošina pāris cilvēku grupa .. uz ko tad ekonomēt? Mazāka vadība? Nu neticu, ka tā apvienojot pēkšņi samazinās / visiem atradīs kādu pusvadītāja vietu par tādu pašu atalgojumu ..

Atbildēt

batman returned

08.09.2017. 11:56

»

Es

OK, nu esi tu cilvēks ar īpašām vajadzībām, nu, nevajag tev zvanīt pa mobilo, esi nostājies Zirnekļcilvēka pozā uz LMT jumta. Bet kāpēc tas jāzina lasītājam te


Acīmredzot, lai idibijoti, kuri maksā par sūdiem, sāktu domāt ar galvu, nevis pildītu sarkano komjauniešu nepiepildāmās kabatas. Jāsāk pārlikt akcenti, citādi mūsdienu kreatīni savu dzīvi nodzīvo šortkatā, piepildot "cilvēku ar īpašām vajadzībām" kabatas ar grūti sūri sastrādāto naudiņu. Par sūdiem nav jāmaksā. Sūdi nav jāpērk. Un sūdi nav jāēd, pat, ja tu un co. sakiet, ka tie ir baigi garšīgi.

Atbildēt

Ojārs

08.09.2017. 09:33

»

Marks

Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem


TS pēc apvienošanas kontrolpaketi pārdod Krievijai... Nu, un?! Kas tad notiks?!
Kāpēc nepārdod tagad? Kāpēc jau vakar nepārdeva?
Vai par valsts iespējām regulēt telekomunikāciju nozari esi ko dzirdējis? Turklāt neatkarīgi no kompānijas piederības un īpašuma formas.
Rīgas piena kombinātu Krievijas pilsonis nopirka. Arī Latvijas balzāmu. Vēl daudz ko citu. Vai tagad mēs te visi esam noindēti? :)

Atbildēt

John Doe

08.09.2017. 09:13

Vai var publicet to KPMG petijumu? Un normali izklastit gan par, gan pret puse savus argumentus? Es saprotu, ka videjais sabiedribas loceklis ir idiots, kam vairak par saukliem nav nepiecieshams lemumu izverteshana, bet tapat. Publiska telpa es neesmu redzejis nevienu argumentu (iznemot iespeju abiem lielajiem akcionariem vienam otru shantazheet), kas pamatotu nepiecieshamibu uznemumus apvienot. Nav ari argumentu, lai par katru cenu tos turetu atseviski. Iznemot, protams, ka Latvija zaude kontroli par apvienoto uznemumu. Kur tas lielais ieguvums man ka akcionaram no Latvijas puses no apvienoshanas?

Atbildēt

Raimonds A.

08.09.2017. 08:38

viensētā esam dzimuši, viensētā arī nomirsim. galvu ārā labāk nebāzīsim, augstu sētu celsim. neko neapvienosim, tikai katrs pa sevi. sitīsimies kā kuršu ķēniņi, pa vienam, līdz nebūs vairs neviena.

Atbildēt

Ints

08.09.2017. 08:33

Lemešonoka kungs tikai atstrādā , saprotiet arī viņu. Reputācija šim pseido rakstniekam jau sen kā vairs nav, bet katram jau tā maizīte kaut kā jānopelna. Jāapvieno, par to jau sen neviens saprātīgs cilvēks nestrīdas

Atbildēt

Es

08.09.2017. 07:23

Nav nekādu Skandināvijas investoru, ir vienkārši krējuma smēlēji.

Atbildēt

Atejā jūsu telefoniju, televīziju un citu uiņu

07.09.2017. 21:27

Lattelecomam nekādu spožo nākotni neparedzu. Un lmt arī nē. Nākamreiz, kad kāds no šiem diviem zvanīs ar saviem idiotiskajiem piedāvājumiem, atteikšos no viņu pakalpojumiem. Shortcut varu izmantot tikai tad, ja man lattelecom piemaksā par to. Un uzskatu, ka arī par telefoniju un internetu viņiem ir jāmaksā man, nevis otrādi, jo par iespēju stučīt un iegūt privātu info, jāmaksā stučītājiem, vai ne?

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:42

»

Ojārs

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums


Nekad nav bijusi garantija, ka TS pēc apvienošanas kontrolpaketi nepārdod Krievijai - tieši vai pastarpināti! Zviedri nav nekādi ētiskie biznesmeņi ārpus Zviedrijas! Ir sava jēga pilnībā nodalīt LTC un LMT, lai tie dažiem īpašniekiem.

Atbildēt

Marks

07.09.2017. 20:38

Īsti nesapratu autora tēzi, ka TS pieprasīs izmaksāt dividendes - kontrolpakete ir Latvijai un tieši valsts var uzspiest peļņas sadali pēc savas izvēles.

Atbildēt

derdz

07.09.2017. 20:34

Auzas šā vai tā bija, ir un būs, nav mums kolektīvās domāšanas un saimniekošanas, utt.!

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 19:13

»

Platais

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis


Mums par sevi, ne par Telia jārūpējas. Gan jau skandināvi paši ar sevi tiks galā.
Apvienojot nekāds monstrs nesanāk - ne leišus ne igauņus nepārspēs.
Arī pašmāju balss sakaru tirgū šo apvienošanu neviens pat nemanīs. Toties izmaksas krietni ietaupīs.
Datu pārraides tirgū var paredzēt ex-ante saistības un apvienotās licences nosacījumus.
Par saturu nav vērts pat runāt - arī apvienojoties nekas vērā ņemams tas vēl ilgi nebūs.

Atbildēt

Platais

07.09.2017. 18:58

Tieši pretēji nekāda apvienošana lai Telia apmierinās ar Lietuvas un Igaunijas "veiksmes stāstiem" tādu monstru Latvijā nevajag lai ko par to teiktu Telia rupors Gulbis.

Atbildēt

reptilis

07.09.2017. 18:43

..Kučinski pie rociņas nevadās??...Dombrovski vadāja...

Atbildēt

Ojārs

07.09.2017. 18:42

Manuprāt tiem, kuri draudzējas ar savu galvu, sen bija skaidrs, ka šie abi uzņēmumi jāapvieno un jāpārdod. Milzum daudz naudas jau šīs tūļāšanās dēļ Latvijas Republika ir zaudējusi un turpina zaudēt. Taču - nabadzība nav netikums!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....