Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Brīnums "A"

07.01.2016. 17:45

...noteikti būs arī jaungada brīnums "A", kad zar-zariņš aprecēs iebraukušo musulmanieti tikai uz 40 dienām par 740 latiem un pēc tam mutiski trīs reizes pateiks: "Es no tevis šķiros" un būs šķīries no savas sievas.Cik lēts brīnums, vai ne!!!!. Lasi avīzi "Kas.jauns!"

Atbildēt

Laimuma Straujdota

01.01.2016. 14:27

Mēs pastāvēsim par ARVIEN TIESISKĀKU VALSTI, par labestību pret savu tuvāko un līdzcietību pret vājāko. Par stingrību pret nekārtību cēlājiem un DROŠĪBAS KAITINĀTĀJIEM. Par demokrātiju, kas nepārvēršas anarhijā.

Atbildēt

bruts

23.12.2015. 13:17

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


es ari!

oii, bus jautri, kad NA karstgalvji, kuri tagad par šo rakstu internetā apsaukā Zariņu par Kremļa trolli, bet pēc tam paši piepildīs viņa vārdus ar saviem darbiem, sagādājot mums visiem Ziemsvētku brīnumu, un apliecinot, ka nevis Zariņš ir trollis, bet gan viņi paši ir politiskās prostitūtas. 😊

Atbildēt

egils1

22.12.2015. 20:01

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

22.12.2015. 17:56

»

hm :)

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam


Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, šajos tikai kara apstākļos saskaņā ar Korānu kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex un 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku un turpina pelnīt uz mūsu rēķina.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

hm :)

22.12.2015. 12:49

Es ticu Zariņam un Ziemsvētku brīnumam!

Atbildēt

22.12.2015. 11:39

»

Žulis

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu...Izraēlas un ASV cionisti, kas kopā ar saviem rokaspuišiem, krievžīdiem, V.Zatleru un I.Godmani izzaga LR Valsts kasi, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas, A.Bērziņam un V.Dombrovskim pakļaujot LV un tautu ar SVF/PB slepeniem tautai līgumiem, pašlaik caur R.Vējoni un L.Straujumu iesaista LV cīņā ar musulmanismu, kas pats pēc cionistu uzbrukuma Irākai, kļuvis agresīvs, lai izdzīvotu un saglabātos.

Līdzīgi ir ar LV latviešu tautu, kura cionistu politikas rezultātā tiek padzīta no Latvijas un iznīcināta kā tāda.

Parex in 20 ārvalstu banku glābšanas afēras rezultātā LR zaudēja 1.72 miljardi LVL, kas nav atgūti joprojām. Cionisti jau par LV izkrāpto naudu nopirkuši Citadeles banku.

V.Zatlers tikām tēlo savējo un grezni dzīvo uz valsts rēķina. Latviešu tauta nabadzības dēļ joprojām pamet Latviju katru dienu.

Atbildēt

Žulis

22.12.2015. 08:25

Skumji, ka ļautiņi turpina un turpina cepties par to, kura partija labāka, latviskāka, cerīgāka vei gaidīt, kādu "jaunu politisku spēku" mums atkal valdošā kliķe piespēlēs. Vai tiešām tik grūti saprast, ka pie mums ir tikai VIENA partija. Kādreiz šo partiju sauca par komunistisko partiju. Tagad to varētu saukt par "Saeimā iekļūt gribētāju partiju". Un šī partija ir sadalījusies vairākās filiālēs, kur katrai no tām ir atsevišķs nosaukums. Pasakiet man, kāda jēga spriedelēt kura partijas filiāle ir labāka vai latviskāka. Tas ir tik pat, kā apspriest kura lielveikala Maxima filiāle ir labāka.
Ir tikai viens jautājums, uz kuru vajadzētu katram pašam sev atbildēt. Kāda velna pēc es ar idiota neatlaidību regulāri eju uz vēlēšanām un nododu savu balsi par kādu no šīs Latvijas izlaupītāju partijas filiālēm??? Kādēļ es ar savu piedalīšanos regulāri pagarinu demokrātijas mandātu šim prettautiskajam režīmam?

Atbildēt

to jurs

21.12.2015. 20:52

Es gan Zariņu nepazīstu,bet jau ilgu laiku domāju,kurš varētu būt "zariņa tekstu" autors.Kurš raksta ar pseidonīmu Ivars Zariņš?Zariņa bildi gan ielikuši.

Atbildēt

21.12.2015. 20:48

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Komentēšanas iespēja jums liegta

Atbildēt

Vēsturisks fakts

21.12.2015. 17:39

»

Neviens

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība


Lai atkal piesmietu baurus ar jaunu partiju vajag tik dažus atbilstošus personāžus un ~ 1 miljonu eiro bauru smadzeņu izskalošanai.

Diemžēl mums tādu piemēru ir ļoti ļoti daudz. Viens no pēdējo laiku spilgtākajiem ir grigule. Lai viņa tiktu eiropas parlamentā pietika fotošopā uztaisīt skaistu seju un sabāzt visur reklāmas pa dažiem simtiem tūkstošiem. Viņai pat nevajadzēja apmeklēt cirka raidījumus bauriem televīzijā, tiekoties ar cilvēkiem lai paskalot smadzenes, pamelot. Nonākot parlammentā viņa faktiski laikam 2 nedēļu laikā? izstājās no eirskeptiķu grupas pievienojās citai, kuras politika ir pilnīgi pretēja tam ar ko tika skalotas smadzenes bauriem savās reklāmās.
Ieguglējiet grigule, salīdziniet viņas seju ar reklāmās redzēto. Vieni un tie paši atkal un atkal ar labiem panākumiem palīdz kangariem dažādos iepakojumos piezīsties pie siles. Bauri savukārt tēlo itkā neko nemana. Bet varbūt tiešām neko nesaprot un nemana?
Tas ir grāvējs. To es saucu par bauru piesmiešanu. Laikam varētu pat labu komēdiju uzņemt.

Atbildēt

Neviens

21.12.2015. 16:48

no varas brīvprātīgi negrib atteikties. Vienotība nav izņēmums. Nu ko - tad tik pa skuju taku- pa pēdām Tautas Partijai un vēl citām... Nu var tā Āboltiņa "izstiepties un sarauties", vienalga pa burbuli. Nožēlojams veidojums tā Vienotība.

Atbildēt

jurs

21.12.2015. 16:42

Ae teju vai 90% pārliecību varu apgalvot to, ka komentāra autors nav Zariņš kgs, bet gan kaut kāds Toms Ostrovskis (tvnet komentāru ators). Pazīstot Zariņu varu teikt, ka galīgi pēc viņa neizklausās.

Atbildēt

nado, fedja, nado!

21.12.2015. 14:40

zarinšs nav mans mīļākais saeimas personāžs, bet secinājumā par to, ka ziemassvētku brīnumi būs, varētu piekrist
"ievērojot pašreizējos ģeopolitiskos apstākļus" (lol, un vēlreiz LOL) un nacionālās apvienības biedru-politprostitūtu personības, scenārijs iezīmējas visai skaidrs
gerhardu par premjeru! rabarberu rasnaču - par tieslietu ministru! VISU VARU PUZEI!
Vienīgais zaudētājs šajā stāstā varētu būt esošā saeimas pr-tāja mūrniece, bet tas atkarīgs no viņas pašas spējām locīties nomenklatūras vējā

Atbildēt

sise

21.12.2015. 13:13

tuvu īstenībai

Atbildēt

Ivars Zariņš

21.12.2015. 11:35

Un vēl - sliktāka par Vienotību ir tikai korumpētā Saskaņas partija.

Atbildēt

Interesanti

21.12.2015. 11:28

Zariņš tāds kā Vienotības klusais aizstāvis gandrīz vai :).

Atbildēt

kode

21.12.2015. 11:06

ko padarisi

Atbildēt

Dūdieviņš

21.12.2015. 10:44

»

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus...


Savā ziņā tā varētu būt!

Atbildēt

atis

21.12.2015. 10:31

kremļa lakstīgala čivina

Atbildēt

kode

21.12.2015. 10:26

Ļoti labs raksts!

Atbildēt

fds

21.12.2015. 10:19

Ja vienotībā, kas strauji nemainīsies, tad nebūšu pārsteigts, ja uz nākamajām Saeimas vēlēšanām nebūs izveidojušies jauni spēki un Vienotība vispār izšķīstu.

Atbildēt

Praatniex

21.12.2015. 09:46

Nu ja LNT auditorija, kura neapšaubāmi ir latviska, aptaujā par partiju, kurai jāveido valdība, Saskaņai atvēl 27% (vienotībai - 6, ZZS - 20), tas brīdis, kad Saskaņa būs valdībā, ilgi nebūs jāgaida. Nedomāju, ka tas būtu pasaules gals. Bet jāpateicas par to tikai un vienīgi latviskumu sludinošanai, toties bezjēgā augstprātīgajai un zaglīgajai valdošajai kliķei!

Atbildēt

21.12.2015. 09:10

Nav jēgas lasīt krievžīda zariņgovs memuārus.


Visi tāpat skaidri redz, ka Āboltiņa pēc Lemberga pasūtījuma iznīcina Vienotību, lai nostiprinātos ZZS un Saskaņa, Saskaņai iekļūstot valdībā.

Mēģinājums kādu paklausīgu seskveidīgu pusmuļķi iestumt premjeros, lai izmaina likumdošanu, kas ļautu Lembergam izbēgt no kriminālatbildības, MK ar Lemberga marionetes Vējoņa un jauna pusmuļķa seskveidīgā satarpniecību mainot likumdošanu.

Lembergs nelaiž vējē izdevību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"...

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...